Eramu Tallinnas

Disain Hea Plaan
Teostus A:Ruut

 

 

GF Anapoli kontor

Disain Hea Plaan
Teostus A:Ruut

 

Metalli 3 FCR Media kontori põranda valmimine

 

 

B&B Tools Eesti kontori vastuvõturuumi mööbel

Hea Plaan ülesandeks oli välja mõelda omanäoline lahendus B&B Tools’i kontori vastuvõturuumi. Lahendada oli vaja sekretäri töölaud, kapp failidele ja aluskapp olemasolevale akvaariumile.                                                                                                                                                     Mööbli kujunduse juures sai aluseks võetud B&B Tools logo, mille motiiv on äratuntav nii sekretäri laua esipaneelil kui akvaariumikapi ustena.

Disain Hea Plaan
Teostus A:Ruut

 

Gusto restorani sisekujundus

Gusto on väike pererestoran Hirvepargi Kassisaba poolses nurgas. Kesklinnas, aga keset loodust. Sisekujunduses on kasutatud pargile omaseid toone ja materjale. Heleroheline seinavärv rõhutab puudelt peegelduvat rohelist valgust, hallid põrandaplaadid pikendavad pargiradasid. Peamiselt on restorani kujundamisel lähtutud ideest luua võimalikult kodune õhkkond, kus klient tunneks ennast mugavalt.

Fotod: Magnus Heinmets

 

Valge Klaar esindus Viru Keskuses

 

Korter Sõpruse pst-l

 

Korter Juhkentali tänaval

 

Korter Kreutzwaldi tänaval

 

Korter asub ajaloohõngulises Burmani majas. Sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja maalähedasi toone. Mööblivalikul on kokku sobitatud vana ja uut.Kuigi originaalis kattis maja põrandaid klassikaline kalasaba parkett on vastavalt pererahva soovile  põrandamaterjalina kasutatud laia kalasaba parketti. Kuna tegemist oli uudse tootega leidis korter kajastust ka firma enda kataloogis, kust pärinevad ka järgnevad fotod.           

 

Kataloog : http://www.lincona.ee/files/12625.pdf

 

Eramu Raplas 

 

 Mehaanika ärimaja

3D joonised on koostatud arhitekti jooniste järgi ehitusfirmale. Piltide eesmärk on luua esmamulje potentsiaalsele kliendile.

 

Sahtlisse jäänud projektid