Millal palgata sisekujundaja?

Sul on hea plaan uuendada oma kodu, kontorit või äriruumi, omad isegi visiooni, kuid ei tea millest alustada? Just siis on õige aeg kontakteeruda sisearhitektiga, kes on kindlasti abiks sinu mõtte elluviimisel!

 

Sisearhitekt aitab leida läbi diskussiooni kindla sihi tulevase projekti koostamisel. Keskendumine ruumiplaanide läbi töötamisele jääb tihti tahaplaanile aja puuduse tõttu – sisearhitektile on see osa tööprotsessist!

 

Erinevate viimistlusmaterjalide lai valik ajab tihti pea segamini – sisearhitekt aitab hoida õiget kurssi.

 

Meist kõigist jääb maha mööbli- ja tarbeesemeid, millega tulevane põlv suurt pihta ei oska hakata.Väärtuslikku vana mööblit saab mugavalt ära kasutada ka uue kodu loomise juures, kus stiilipuhtad ajastumärgid loovad õdusa atmosfääri. Erinevate ajastute trende tundvad sisearhitektid aitavad eristada cool’i massist!

 

Lisaks olemasolevale mööblile on õige sisearhitekti võimuses pakkuda välja ka eritellimusmööblit, isikupäraseid ainueksemplare, mis sobituvad eksklusiivselt ainiti Teie tulevasse koju, kontorisse, kohvikusse, poodi… Müüdid on murdmiseks – eritellimusmööbel on enamus juhtudel odavam, kui kvaliteetne masstoodang!

Suurtemate ümberehituste käigus tuleb läbi mõelda kogu elektrisüsteem; valgustite, lülitite, pistikute ja kõige muu seonduva asetus ruumis. Kasutajamugavuse tagamine on esmatähtis! Sobilik valgustus (mitte liiga nõrk ega liiga ere) mängib olulist rolli avalikus ruumis – kauplustes ja kohvikutes/baarides.

 

Tihti aga jäävad me ideed lihtsalt liiga tagasihoidlikeks – sisearhitekt ärgitab teid mõtlema laiemalt, julgemalt, hoomama suurt pilti korraga! Agressiivsus toob tihti ruumi juurde uusi huvitavaid tahke, mille malbed värvitoonid lihtsalt ära kaotaks.

 

Alati ei olegi vaja suurt ja läbitöötatud projekti, mõnikord piisab ka paari tunnisest konsultatsioonist, ühest toolist, lauast või valgustist, et tuua ruum värsket ilmet. Sisearhitekt aitab luua terviklikku lahendust mistahes obektile. Sisearhitekt aitab  säästa Teie aega (ka ajakuluga seoses raha), närve ja garanteerib meeldiva tulemuse!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation