Ülevaatus

Oled soetamas kinnisvara? Hea plaan on lasta pind professionaalide poolt üle vaadata juba enne tehingu sõlmimist, et vältida hilisemaid lisakulutusi laisalt tehtud remondi parandamiseks, lisainvesteeringuid korteri/maja elamiskõlblikuks muutmiseks jne.

 

Samuti on seda mõistlik teha uue arenduse puhul, kus on võimalik koos ehitajaga viia sisse muudatused ruumiplaanis ja viimistlusmaterjalide valikus, et vältida valmis korteri kohest muutmist/remonti ning seeläbi maksta topelt summasid asjade eest, mida on võimalik muuta juba enne ehitust ning seeläbi säästa raha!

 

Meie oskame öelda, mida on mõistlik uue kodu soetamise juures tähelepanelikult uurida, saame pakkuda eeldatavate kulutuste maksumusi (vajalik nt remondilaenu jaoks) ning juhtida tähelepanu kohtadele, millest kinnisvaramaakler pigem vaikida eelistab. Samuti avaldada ideid, kuidas antud ruumi paremini kasutada ja milliseid võimalusi pakub ruumiplaani muutmine, mida tuleks teha, et võtta etteantud pinnast maksimumi ning muuta see hubaseks koduks!

 

Eluruumide ülevaatused enne kinnisvara ostmist algavad 50 eurost (Tallinn ja lähiümbrus), mille alla kuulub konsultatsioon objektil või ehitaja juures (uusarenduste puhul), esmased ideed ning kirjalik tagasiside kogetust.

 

Võta meiega ühendust ja küsi täpsemalt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Post Navigation