Sisusta üürikorter targalt!

Omad või plaanid soetada kinnisvara, mida sooviksid välja üürida, kuid korteri ilme on väsinud ja vajab veidi kõpitsemist? Või oled äsja kulutanud suure summa uue korteri eest ja sisustuseks raha napib? Mõlemal juhul on hea plaan kutsuda appi sisearhitekt!

 

Omades kogemusi kinnisvara üürimisega saame lähtuda faktist, et turul on suurem nõudlus möbleeritud korterite vastu, tulenevalt rendilepinguga kaasnevate esmastest kulutustest ning isikliku mööbli soetamiseks pole kas raha, aega või tahtmist. Eriti iseloomustavad need tegurid noort rentnikku, kelle jaoks on üürikorter ajutine peatuspaik!

 

Tihtilugu topitakse korter täis vana kraami, mis mujalt on ülejäänud. Selline lähenemine  ei muuda korterit kinnisvara fotodel  kliendi jaoks atraktiivseks. Sisekujundaja abiga on võimalik muuta korter ligitõmbavaks ja seda suuri kulutusi tegemata. Disainer lähtub kliendi poolt ette antud eelarvest ja teeb võimalikust parima lahenduse! Alati ei pea kasutama kallist masstoodangut, disainmööblit, mida pakub meie kaubandus, et potentsiaalse rentniku pilk peatuks just teie korteril. Palju asju on võimalik teha eritellimusena palju odavamalt ja kiiremini. Omanäolist ja pilkupüüdvat sisekujundust saab luua ka vanast, kuid targalt valitud trendikast mööblist, mida pakuvad kümned „vanakraamipoed“ ja väga soodsalt!

 

Tihti ostetakse rendile andmiseks mõeldud korter valge karbina. Hea plaan on korter sisustada kiiresti (üürniketa korter ei tooda kasumit), maitsekalt ja seejuures soodsalt! Nii mööbli kui materjalide tarneajad on aga tihti pikad (4-6 nädalat) ning meelepärase toote saamine võib osutuda pikaks ootamiseks. Sisearhitekt puutub sarnaste probleemidega kokku igapäevaselt ja oskab teid paremini nõustada ja aidata.

 

Kui napib aega, tahtmist ja vahendeid üürikorteri sisustamiseks võite julgelt pöörduda Hea Plaani poole. Töötada piiratud eelarvega, järele andmata kvaliteedis ja esteetilisuses, pole meile probleem!

 

Hea Plaan!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation